معرفی شرکت

شرکت تولیدی دیزل پارت پمپ آسیا  با بیش از نیم قرن تجربه در راستای تامین کلیه محصولات مربوط به سیستم‌های پمپاژ با کاربری‌های  ساختمانی ،  صنعتی  و  کشاورزی  در مشهد تاسیس گردید. این شرکت برای دستیابی به یک محصول ارزنده با مطالعه و تحقیق به دنبال همکاری با برندهای مطرح دنیا در زمینه فعالیت خود بوده که در این راستا مفتخر به اخذ نمایندگی از معتبرترین کمپانی‌ها نظیر  DAB ،  CNP  و  Tsurumi  گردیده است.

 

ماموریت

استفاده از تکنولوژی و دستگاه‌های بروز دنیا در فرآیند تولید، افزایش عمق تولید داخل و استفاده از نیروها و تجهیزات داخلی، به‌کارگیری نیروهای متخصص و پرورش آنها از طریق آموزش، تقویت واحد تحقیق و توسعه، ایجاد نمایندگی‌ها و پایگاه‌های فروش و خدمات حرفه‌ای، استفاده از سیستم‌های اتوماسیون اداری و مالی نوین و پیشرفته به منظور ایجاد یک شبکه فروش با ارائه قوی‌ترین سیستم مشاوره فنی و خدماتی سریع جهت تولید و تامین پمپ، الکتروپمپ و بوسترپمپ‌های مورد نیاز با کاربری‌های متعدد در صنعت ساختمان، صنایع فلزی، نیروگاهی، آب و فاضلاب، پتروشیمی، غذایی، شیمیایی، معادن و کشاورزی با بالاترین کیفیت.

چشم انداز
مشارکت با سرمایه‌گزاران و تولیدکنندگان خارجی، تولید رِنج کامل سیستم‌های پمپاژ با بالاترین کیفیت مطابق استانداردهای جهانی، دستیابی بر حداقل 50درصد سهم بازار پمپ ایران، ورود به بازار بورس، صادرات و دستیابی به سهمی از بازار خاورمیانه.
ارزش های محوری        

ایجاد امنیت خرید برای مشتریان در خصوص کیفیت، قیمت، حفظ سرمایه، سوددهی برای سهامداران، ایجاد امنیت شغلی پایدار و بالابردن سطح رضایت کارکنان.

   اهداف اجتماعی

مراقبت در حفظ محیط زیست با استفاده از مواد اولیه سازگار با محیط زیست، نوآوری در محصولات جهت کاهش مصرف انرژی، ارائه محصولات با قابلیت کار با انرژی‌های سبز، همکاری در گسنرش فضای سبز، کمک مالی جهت نگهداری و حفاظت از حیوانات، تامین مالی جهت مراقبت از بیماران خاص، ساخت بیمارستان و مراکز آموزشی و تفریحی جهت ارتقاء سلامتی و جسمی و ذهنی مردم.